• Injuries
  • Transfers
  • Leagues


  • Europa League Qualifying





    Matchday 10 - Play-off round
    29-Aug-19 29Aug   21:00Play-off roundGuimaraes 1:0 FCSBPeljto
    29-Aug-19 29Aug   20:45Play-off roundRangers 1:0 LegiaVinčić
    29-Aug-19 29Aug   20:30Play-off roundEintracht 3:0 StrasbourgGreenfield
    29-Aug-19 29Aug   20:15Play-off roundMaribor 2:2 LudogretsPawson
    29-Aug-19 29Aug   20:00Play-off roundFerencvs 4:2 FK SuduvaGuida
    29-Aug-19 29Aug   20:00Play-off roundDudelange 2:1 Ararat AMStavrev
    29-Aug-19 29Aug   20:00Play-off roundQarabağ 2:1 LinfieldIvanov, S
    29-Aug-19 29Aug   20:00Play-off roundRijeka 1:1 KAA GentLetexier
    29-Aug-19 29Aug   19:45Play-off roundWolves 2:1 TorinoGil Manzano
    29-Aug-19 29Aug   19:30Play-off roundTrabzon 0:2 AEKOliver, M
    29-Aug-19 29Aug   19:30Play-off roundBeersheva 0:3 FeyenoordMazeika
    29-Aug-19 29Aug   19:30Play-off roundAntwerp 1:4 AZSidiropoulos
    29-Aug-19 29Aug   19:15Play-off roundSpartak M 1:2 BragaMassa
    29-Aug-19 29Aug   19:00Play-off roundAIK 1:4 CelticDabanovic
    29-Aug-19 29Aug   19:00Play-off roundPAOK 3:2 SK SlovanEkberg
    29-Aug-19 29Aug   19:00Play-off roundBATE 2:0 AstanaMadden
    29-Aug-19 29Aug   19:00Play-off roundApollon 0:4 PSVCollum
    29-Aug-19 29Aug   19:00Play-off roundZoria 2:2 EspanyolPetrescu, R
    29-Aug-19 29Aug   19:00Play-off roundMolde 1:1 PartizanBuquet
    29-Aug-19 29Aug   19:00Play-off roundYehuda 0:1 MalmöGözübüyük
    29-Aug-19 29Aug   18:45Play-off roundRiga FC 1:0 FC Cph.Gil
    Matchday 9 - Play-off round
    22-Aug-19 22Aug   21:30Play-off roundFCSB 0:0 GuimaraesJug
    22-Aug-19 22Aug   21:00Play-off roundSK Slovan 1:0 PAOKBebek
    22-Aug-19 22Aug   21:00Play-off roundTorino 2:3 WolvesSoares Dias
    22-Aug-19 22Aug   21:00Play-off roundAEK 1:3 TrabzonSiebert
    22-Aug-19 22Aug   21:00Play-off roundEspanyol 3:1 ZoriaStieler
    22-Aug-19 22Aug   21:00Play-off roundPartizan 2:1 MoldeKassai
    22-Aug-19 22Aug   20:30Play-off roundLudogrets 0:0 MariborKehlet
    22-Aug-19 22Aug   20:30Play-off roundPSV 3:0 ApollonKulbakov
    22-Aug-19 22Aug   20:30Play-off roundKAA Gent 2:1 RijekaStefański
    22-Aug-19 22Aug   20:30Play-off roundStrasbourg 1:0 EintrachtKruzliak
    22-Aug-19 22Aug   20:30Play-off roundAZ 1:1 AntwerpJovanović
    22-Aug-19 22Aug   20:00Play-off roundFK Suduva 0:0 FerencvsSchüttengruber
    22-Aug-19 22Aug   20:00Play-off roundAstana 3:0 BATEBoyko
    22-Aug-19 22Aug   20:00Play-off roundLegia 0:0 RangersBastien
    22-Aug-19 22Aug   19:45Play-off roundFC Cph. 3:1 Riga FCNijhuis
    22-Aug-19 22Aug   19:45Play-off roundCeltic 2:0 AIKBognar
    22-Aug-19 22Aug   19:45Play-off roundLinfield 3:2 QarabağSchärer
    22-Aug-19 22Aug   19:45Play-off roundBraga 1:0 Spartak MEstrada
    22-Aug-19 22Aug   19:30Play-off roundFeyenoord 3:0 BeershevaTreimanis
    22-Aug-19 22Aug   19:00Play-off roundArarat AM 2:1 DudelangeLechner
    22-Aug-19 22Aug   19:00Play-off roundMalmö 3:0 YehudaRaczkowski
    Matchday 8 - 3rd qualifying round
    15-Aug-19 15Aug   21:303rd qualifying roundAris 3:1 MoldeHarvey
    15-Aug-19 15Aug   21:003rd qualifying roundAEK 1:1 CraiovaBrisard
    15-Aug-19 15Aug   21:003rd qualifying roundEspanyol 3:0 LucerneJorge Sousa
    15-Aug-19 15Aug   20:303rd qualifying roundTrabzon 2:1 SpartaKehlet
    15-Aug-19 15Aug   20:303rd qualifying roundDinamo Tb 1:1 FeyenoordStegemann
    15-Aug-19 15Aug   20:303rd qualifying roundBeersheva 3:1 NorrköpinPapapetrou
    15-Aug-19 15Aug   20:303rd qualifying roundEintracht 1:0 VaduzDabanovic
    15-Aug-19 15Aug   20:303rd qualifying roundPSV 0:0 HaugesundMartinez Munuera
    15-Aug-19 15Aug   20:303rd qualifying roundKAA Gent 3:0 AEKStrömbergsson, M
    15-Aug-19 15Aug   20:303rd qualifying roundAZ 4:0 MariupolFrankowski
    15-Aug-19 15Aug   20:303rd qualifying roundStrasbourg 1:0 Loko PlovBeaton
    15-Aug-19 15Aug   20:003rd qualifying roundFK Suduva 2:1 M TelAvivHansen, T
    15-Aug-19 15Aug   20:003rd qualifying roundPlzeň 2:1 AntwerpMassa
    15-Aug-19 15Aug   20:003rd qualifying roundBATE 0:0 SarajevoBlom
    15-Aug-19 15Aug   20:003rd qualifying roundYehuda 2:1 NeftçiDoveri
    15-Aug-19 15Aug   20:003rd qualifying roundZoria 1:0 CSKA SofiaDelerue
    15-Aug-19 15Aug   20:003rd qualifying roundMalatya 1:0 PartizanKavanagh
    15-Aug-19 15Aug   20:003rd qualifying roundApollon 3:1 A WienGil
    15-Aug-19 15Aug   20:003rd qualifying roundShakhtyor 1:1 TorinoPetrescu, R
    15-Aug-19 15Aug   20:003rd qualifying roundValletta 0:4 AstanaKlossner
    15-Aug-19 15Aug   20:003rd qualifying roundZrinjski 1:0 MalmöKuchin
    15-Aug-19 15Aug   19:453rd qualifying roundAberdeen 0:2 RijekaLechner
    15-Aug-19 15Aug   19:453rd qualifying roundRangers 3:1 Midtjyl.Di Bello
    15-Aug-19 15Aug   19:453rd qualifying roundWolves 4:0 PyunikDankert
    15-Aug-19 15Aug   19:453rd qualifying roundBraga 3:1 BrøndbyEskov
    15-Aug-19 15Aug   19:003rd qualifying roundSpartak M 2:1 ThunJovanović
    15-Aug-19 15Aug   19:003rd qualifying roundHJK 2:2 Riga FCAl Hakim
    15-Aug-19 15Aug   19:003rd qualifying roundAIK 1:1 SheriffReinshreiber
    15-Aug-19 15Aug   19:003rd qualifying roundMladá 0:1 FCSBLardot
    15-Aug-19 15Aug   18:303rd qualifying roundTNS 0:4 LudogretsTohver
    14-Aug-19 14Aug   20:003rd qualifying roundSaburtalo 0:2 Ararat AMBalakin
    14-Aug-19 14Aug   19:003rd qualifying roundAtromitos 0:2 LegiaNijhuis
    14-Aug-19 14Aug   17:003rd qualifying roundGuimaraes 6:0 VentspilsUmut Meler
    13-Aug-19 13Aug   20:003rd qualifying roundDundalk 1:3 SK SlovanSchörgenhofer
    13-Aug-19 13Aug   19:453rd qualifying roundLinfield 3:2 SutjeskaZelinka
    13-Aug-19 13Aug   19:003rd qualifying roundKalju 0:1 DudelangeLapochkin
    Matchday 7 - 3rd qualifying round
    08-Aug-19 08Aug   21:303rd qualifying roundFCSB 0:0 MladáJaccottet
    08-Aug-19 08Aug   21:003rd qualifying roundNeftçi 2:2 YehudaAbed
    08-Aug-19 08Aug   21:003rd qualifying roundLucerne 0:3 EspanyolJovic
    08-Aug-19 08Aug   21:003rd qualifying roundPartizan 3:1 MalatyaIvanov, S
    08-Aug-19 08Aug   21:003rd qualifying roundLegia 0:0 AtromitosSchüttengruber
    08-Aug-19 08Aug   21:003rd qualifying roundTorino 5:0 ShakhtyorStefański
    08-Aug-19 08Aug   20:303rd qualifying roundLudogrets 5:0 TNSAvram
    08-Aug-19 08Aug   20:303rd qualifying roundCSKA Sofia 1:1 ZoriaSchärer
    08-Aug-19 08Aug   20:303rd qualifying roundLoko Plov 0:1 StrasbourgJoão Pinheiro
    08-Aug-19 08Aug   20:303rd qualifying roundVaduz 0:5 EintrachtTierney
    08-Aug-19 08Aug   20:303rd qualifying roundA Wien 1:2 ApollonIrrati
    08-Aug-19 08Aug   20:003rd qualifying roundM TelAviv 1:2 FK SuduvaDoyle
    08-Aug-19 08Aug   20:003rd qualifying roundDudelange 3:1 KaljuFábio Veríssimo
    08-Aug-19 08Aug   20:003rd qualifying roundAstana 5:1 VallettaBezborodov
    08-Aug-19 08Aug   20:003rd qualifying roundPyunik 0:4 WolvesFabbri
    08-Aug-19 08Aug   20:003rd qualifying roundSheriff 1:2 AIKClancy
    08-Aug-19 08Aug   20:003rd qualifying roundMariupol 0:0 AZTykgaard
    08-Aug-19 08Aug   20:003rd qualifying roundRijeka 2:0 AberdeenDe Burgos Bengoetxea
    08-Aug-19 08Aug   20:003rd qualifying roundMidtjyl. 2:4 RangersTohver
    08-Aug-19 08Aug   20:003rd qualifying roundNorrköpin 1:1 Beershevavan Boekel
    08-Aug-19 08Aug   19:453rd qualifying roundVentspils 0:3 GuimaraesGlova
    08-Aug-19 08Aug   19:453rd qualifying roundSarajevo 1:2 BATEBoucaut
    08-Aug-19 08Aug   19:303rd qualifying roundFeyenoord 4:0 Dinamo TbBoyko
    08-Aug-19 08Aug   19:153rd qualifying roundCraiova 0:2 AEKHigler
    08-Aug-19 08Aug   19:003rd qualifying roundThun 2:3 Spartak MPeljto
    08-Aug-19 08Aug   19:003rd qualifying roundAntwerp 1:0 PlzeňMaae
    08-Aug-19 08Aug   19:003rd qualifying roundMalmö 3:0 ZrinjskiAttwell
    08-Aug-19 08Aug   19:003rd qualifying roundHaugesund 0:1 PSVJug
    08-Aug-19 08Aug   19:003rd qualifying roundMolde 3:0 ArisMariani
    08-Aug-19 08Aug   18:303rd qualifying roundAEK 1:1 KAA GentMoen
    08-Aug-19 08Aug   18:303rd qualifying roundBrøndby 2:4 BragaBognar
    08-Aug-19 08Aug   18:003rd qualifying roundSparta 2:2 TrabzonMunuera Montero
    07-Aug-19 07Aug   20:153rd qualifying roundSK Slovan 1:0 DundalkSchneider
    06-Aug-19 06Aug   20:003rd qualifying roundSutjeska 1:2 LinfieldSant
    06-Aug-19 06Aug   19:003rd qualifying roundArarat AM 1:2 SaburtaloBieri
    06-Aug-19 06Aug   19:003rd qualifying roundRiga FC 1:1 HJKLevnikov, K
    Matchday 6 - 2nd qualifying round
    01-Aug-19 01Aug   21:302nd qualifying roundFCSB 2:3 AlashkertKralovic
    01-Aug-19 01Aug   21:152nd qualifying roundStjarnan 1:3 EspanyolMuntean
    01-Aug-19 01Aug   21:002nd qualifying roundDinamo Tb 3:0 GabalaViljanen
    01-Aug-19 01Aug   21:002nd qualifying roundNeftçi 3:0 ArsenalSant
    01-Aug-19 01Aug   21:002nd qualifying roundPartizan 3:0 ConnahsLuís Godinho
    01-Aug-19 01Aug   21:002nd qualifying roundGuimaraes 4:0 JeunesseMeshkov
    01-Aug-19 01Aug   21:002nd qualifying roundCrusaders 1:4 WolvesKajtazovič
    01-Aug-19 01Aug   20:452nd qualifying roundOsijek 1:0 CSKA SofiaSchörgenhofer
    01-Aug-19 01Aug   20:452nd qualifying roundTrnava 3:1 Loko PlovLambrechts
    01-Aug-19 01Aug   20:302nd qualifying roundLudogrets 4:0 ValurOrel
    01-Aug-19 01Aug   20:302nd qualifying roundKairat 1:1 BeershevaHobber Nilsen
    01-Aug-19 01Aug   20:302nd qualifying roundEintracht 2:1 FloraBurchardt
    01-Aug-19 01Aug   20:302nd qualifying roundSturm Graz 2:1 HaugesundFrischer
    01-Aug-19 01Aug   20:002nd qualifying roundAEL 0:1 ArisJorge Sousa
    01-Aug-19 01Aug   20:002nd qualifying roundAstana 4:1 FC ColomaKruashvili
    01-Aug-19 01Aug   20:002nd qualifying roundSheriff 1:1 PartizaniPajač
    01-Aug-19 01Aug   20:002nd qualifying roundOrdabasy 2:3 MladáKristoffersen
    01-Aug-19 01Aug   20:002nd qualifying roundApollon 3:1 ShamrockTykgaard
    01-Aug-19 01Aug   20:002nd qualifying roundM Haifa 2:1 StrasbourgMariani
    01-Aug-19 01Aug   20:002nd qualifying roundAtromitos 3:2 DAC 1904Al Hakim
    01-Aug-19 01Aug   20:002nd qualifying roundLiepajas 0:1 NorrköpinAvram
    01-Aug-19 01Aug   20:002nd qualifying roundGżira Utd 2:2 VentspilsArnason
    01-Aug-19 01Aug   20:002nd qualifying roundOlimpija 0:1 MalatyaGlova
    01-Aug-19 01Aug   19:452nd qualifying roundLinfield 1:0 HBUmut Meler
    01-Aug-19 01Aug   19:452nd qualifying roundEsbjerg 0:0 ShakhtyorStrukan
    01-Aug-19 01Aug   19:452nd qualifying roundAberdeen 5:0 ChikhuraObrenović
    01-Aug-19 01Aug   19:302nd qualifying roundRiga FC 2:1 P GliwiceShmuelevich
    01-Aug-19 01Aug   19:302nd qualifying roundLevski 0:4 AEKNyberg
    01-Aug-19 01Aug   19:302nd qualifying roundBrøndby 4:1 LechiaZelinka
    01-Aug-19 01Aug   19:302nd qualifying roundProgrès 0:0 RangersStoyanov
    01-Aug-19 01Aug   19:152nd qualifying roundCraiova 0:0 HonvédHunter
    01-Aug-19 01Aug   19:002nd qualifying roundZoria 1:0 BuducnostDoyle
    01-Aug-19 01Aug   19:002nd qualifying roundMalmö 3:2 DomžaleDelerue
    01-Aug-19 01Aug   19:002nd qualifying roundVaduz 2:0 MOL FvarLukjančukas
    01-Aug-19 01Aug   19:002nd qualifying roundJablonec 0:0 PyunikLapochkin
    01-Aug-19 01Aug   19:002nd qualifying roundZrinjski 2:1 UtrechtMunukka
    01-Aug-19 01Aug   19:002nd qualifying roundKuPS 0:0 LegiaVisser
    01-Aug-19 01Aug   18:302nd qualifying roundHäcken 0:3 AZSchneider
    01-Aug-19 01Aug   18:302nd qualifying roundDVSC 1:4 TorinoJovic
    01-Aug-19 01Aug   18:002nd qualifying roundKlaksvík 0:1 LucerneStrömbergsson, M
    01-Aug-19 01Aug   18:002nd qualifying roundViitorul 2:1 KAA GentMunuera Montero
    31-Jul-19 31Jul   20:452nd qualifying roundČukaričk 1:3 MoldeBalakin
    30-Jul-19 30Jul   18:452nd qualifying roundFK Suduva 5:0 Tre PenneKuchin
    30-Jul-19 30Jul   18:002nd qualifying roundFeronikel 0:2 SK SlovanFrid
    30-Jul-19 30Jul   17:552nd qualifying roundDudelange 1:1 ShkendijaGriffith
    30-Jul-19 30Jul   17:452nd qualifying roundLincoln 1:2 Ararat AMBoucaut
    Matchday 5 - 2nd qualifying round
    25-Jul-19 25Jul   21:002nd qualifying roundAlashkert 0:3 FCSBHarvey
    25-Jul-19 25Jul   21:002nd qualifying roundTorino 3:0 DVSCMaae
    25-Jul-19 25Jul   21:002nd qualifying roundEspanyol 4:0 StjarnanDurieux
    25-Jul-19 25Jul   20:452nd qualifying roundStrasbourg 3:1 M HaifaBlom
    25-Jul-19 25Jul   20:302nd qualifying roundCSKA Sofia 1:0 OsijekValeri
    25-Jul-19 25Jul   20:302nd qualifying roundLoko Plov 2:0 TrnavaChristofi
    25-Jul-19 25Jul   20:002nd qualifying roundValur 1:1 LudogretsKominis
    25-Jul-19 25Jul   20:002nd qualifying roundFlora 1:2 EintrachtPalabiyik
    25-Jul-19 25Jul   20:002nd qualifying roundMalatya 2:2 OlimpijaJoão Pinheiro
    25-Jul-19 25Jul   20:002nd qualifying roundShamrock 2:1 ApollonKlossner
    25-Jul-19 25Jul   20:002nd qualifying roundLegia 1:0 KuPSBebek
    25-Jul-19 25Jul   19:452nd qualifying roundWolves 2:0 CrusadersKarlsson, K
    25-Jul-19 25Jul   19:452nd qualifying roundRangers 2:0 ProgrèsEskås
    25-Jul-19 25Jul   19:452nd qualifying roundBuducnost 1:3 ZoriaIrrati
    25-Jul-19 25Jul   19:452nd qualifying roundDomžale 2:2 MalmöFabbri
    25-Jul-19 25Jul   19:302nd qualifying roundAZ 0:0 HäckenBoyko
    25-Jul-19 25Jul   19:302nd qualifying roundAris 0:0 AELAttwell
    25-Jul-19 25Jul   19:302nd qualifying roundJeunesse 0:1 GuimaraesPandzic
    25-Jul-19 25Jul   19:302nd qualifying roundKAA Gent 6:3 ViitorulStavrev
    25-Jul-19 25Jul   19:302nd qualifying roundDAC 1904 1:2 AtromitosDankert
    25-Jul-19 25Jul   19:152nd qualifying roundLucerne 1:0 KlaksvíkÖzkahya
    25-Jul-19 25Jul   19:002nd qualifying roundP Gliwice 3:2 Riga FCSchüttengruber
    25-Jul-19 25Jul   19:002nd qualifying roundMOL Fvar 1:0 VaduzSteen
    25-Jul-19 25Jul   19:002nd qualifying roundNorrköpin 2:0 LiepajasGöcek
    25-Jul-19 25Jul   18:552nd qualifying roundHonvéd 0:0 CraiovaClancy
    25-Jul-19 25Jul   18:302nd qualifying roundAEK 3:0 LevskiTiago Martins
    25-Jul-19 25Jul   18:302nd qualifying roundConnahs 0:1 PartizanOcenas, M.
    25-Jul-19 25Jul   18:302nd qualifying roundBeersheva 2:0 KairatDe Burgos Bengoetxea
    25-Jul-19 25Jul   18:002nd qualifying roundShakhtyor 2:0 EsbjergKalkavan
    25-Jul-19 25Jul   18:002nd qualifying roundMladá 1:1 OrdabasyTsinkevich
    25-Jul-19 25Jul   18:002nd qualifying roundMolde 0:0 ČukaričkRobertson
    25-Jul-19 25Jul   18:002nd qualifying roundLechia 2:1 BrøndbyBeaton
    25-Jul-19 25Jul   18:002nd qualifying roundHaugesund 2:0 Sturm GrazRumšas
    25-Jul-19 25Jul   18:002nd qualifying roundArsenal 0:1 NeftçiJorgji
    25-Jul-19 25Jul   17:452nd qualifying roundChikhura 1:1 AberdeenFeșnic
    25-Jul-19 25Jul   17:302nd qualifying roundUtrecht 1:1 ZrinjskiEskov
    25-Jul-19 25Jul   16:302nd qualifying roundPartizani 0:1 SheriffLevnikov, K
    25-Jul-19 25Jul   16:002nd qualifying roundGabala 0:2 Dinamo TbWalsh
    25-Jul-19 25Jul   15:452nd qualifying roundVentspils 4:0 Gżira UtdMeckarovski
    25-Jul-19 25Jul   14:302nd qualifying roundPyunik 2:1 JablonecSan
    24-Jul-19 24Jul   18:002nd qualifying roundSK Slovan 2:1 FeronikelPapadopoulos
    23-Jul-19 23Jul   20:002nd qualifying roundFC Coloma 0:0 AstanaHennessy
    23-Jul-19 23Jul   19:302nd qualifying roundTre Penne 0:5 FK SuduvaJakubik
    23-Jul-19 23Jul   16:552nd qualifying roundShkendija 1:2 DudelangeHansen, T
    23-Jul-19 23Jul   16:452nd qualifying roundHB 2:2 LinfieldFarkas
    23-Jul-19 23Jul   16:002nd qualifying roundArarat AM 2:0 LincolnFarrugia Cann
    Matchday 4 - 1st qualifying round
    18-Jul-19 18Jul   21:001st qualifying roundNeftçi 6:0 NisporeniWeinberger
    18-Jul-19 18Jul   21:001st qualifying roundT.Kutaisi 0:2 OrdabasyDiamantopoulos
    18-Jul-19 18Jul   21:001st qualifying roundLegia 3:0 Europa FCJenkins
    18-Jul-19 18Jul   20:451st qualifying roundBuducnost 4:1 TransApostolov
    18-Jul-19 18Jul   20:451st qualifying roundDomžale 1:0 BalzanBârsan
    18-Jul-19 18Jul   20:451st qualifying roundTrnava 2:0 RadnikHasanov
    18-Jul-19 18Jul   20:451st qualifying roundRad. Niš 2:2 FloraProske
    18-Jul-19 18Jul   20:301st qualifying roundKairat 2:1 ŠirokiShurman
    18-Jul-19 18Jul   20:301st qualifying roundShkupi 1:2 PyunikRomanov
    18-Jul-19 18Jul   20:001st qualifying roundPetrocub 0:1 AEKSimović, N
    18-Jul-19 18Jul   20:001st qualifying roundApollon 4:0 ZalgirisMoskalev
    18-Jul-19 18Jul   20:001st qualifying roundŽalgiris 1:1 HonvédSaggi
    18-Jul-19 18Jul   20:001st qualifying roundBeersheva 1:0 LaçiPejin
    18-Jul-19 18Jul   20:001st qualifying roundNorrköpin 2:1 St PatsJakimovski
    18-Jul-19 18Jul   20:001st qualifying roundHibernian 0:1 ShakhtyorAtazhanov
    18-Jul-19 18Jul   20:001st qualifying roundKukësi 1:1 DVSCTodorov
    18-Jul-19 18Jul   20:001st qualifying roundHajduk 1:3 Gżira UtdNeokleous
    18-Jul-19 18Jul   20:001st qualifying roundShamrock 2:1 BrannHøvdanum
    18-Jul-19 18Jul   20:001st qualifying roundMilsami 1:2 FCSBChristofi
    18-Jul-19 18Jul   20:001st qualifying roundMOL Fvar 0:0 FK ZetaMcLaughlin
    18-Jul-19 18Jul   20:001st qualifying roundMura 2:3 M HaifaMusiał
    18-Jul-19 18Jul   19:451st qualifying roundRangers 6:0 St JosephJäger
    18-Jul-19 18Jul   19:451st qualifying roundKilmarnck 0:2 ConnahsKarakó
    18-Jul-19 18Jul   19:451st qualifying roundBallymena 0:4 MalmöHämäläinen
    18-Jul-19 18Jul   19:301st qualifying roundDinamo Mn 1:2 LiepajasWalsh
    18-Jul-19 18Jul   19:301st qualifying roundLevski 2:0 RužomberkBanari
    18-Jul-19 18Jul   19:301st qualifying roundEngordany 0:1 Dinamo TbBerke
    18-Jul-19 18Jul   19:301st qualifying roundProgrès 1:2 Cork Cityde Gabriele
    18-Jul-19 18Jul   19:301st qualifying roundVitebsk 1:1 KuPSHugo Miguel
    18-Jul-19 18Jul   19:001st qualifying roundRoPS 1:2 AberdeenÖztürk
    18-Jul-19 18Jul   19:001st qualifying roundVaduz 2:1 BreiðablkNuza
    18-Jul-19 18Jul   19:001st qualifying roundTorshavn 2:3 CrusadersMilacic
    18-Jul-19 18Jul   19:001st qualifying roundKR 0:0 MoldeMcNabb
    18-Jul-19 18Jul   19:001st qualifying roundZrinjski 3:0 AkademijaPechanec
    18-Jul-19 18Jul   19:001st qualifying roundCraiova 3:2 SabailJónasson
    18-Jul-19 18Jul   19:001st qualifying roundLevadia 3:2 StjarnanKasumi
    18-Jul-19 18Jul   19:001st qualifying roundFK RFS 0:2 OlimpijaKjærsgaard
    18-Jul-19 18Jul   19:001st qualifying roundHaugesund 5:1 Clifton'Zebec
    18-Jul-19 18Jul   19:001st qualifying roundCracovia 2:2 DAC 1904Tzilos
    18-Jul-19 18Jul   18:001st qualifying roundFC Inter 2:0 BrøndbyKennedy, K
    18-Jul-19 18Jul   18:001st qualifying roundTobol 1:1 JeunesseSkoulas
    18-Jul-19 18Jul   17:001st qualifying roundTeuta 1:0 VentspilsPapir
    18-Jul-19 18Jul   16:001st qualifying roundMakdonija 0:3 AlashkertPires
    17-Jul-19 17Jul   20:001st qualifying roundChikhura 2:1 Fola EschPetrović, D
    16-Jul-19 16Jul   20:301st qualifying roundPodgorica 0:0 CSKA SofiaDimitriou
    16-Jul-19 16Jul   19:001st qualifying roundUrartu 0:5 ČukaričkPapadopoulos
    16-Jul-19 16Jul   18:001st qualifying roundKlaksvík 0:0 TrakaiKozyk
    Matchday 3 - 1st qualifying round
    11-Jul-19 11Jul   21:301st qualifying roundFCSB 2:0 MilsamiHagenes
    11-Jul-19 11Jul   21:001st qualifying roundŠiroki 1:2 KairatColtescu
    11-Jul-19 11Jul   21:001st qualifying roundHonvéd 3:1 ŽalgirisMarhefka, B
    11-Jul-19 11Jul   21:001st qualifying roundDinamo Tb 6:0 EngordanyKrogh
    11-Jul-19 11Jul   20:301st qualifying roundDAC 1904 1:1 CracoviaObrenović
    11-Jul-19 11Jul   20:301st qualifying roundFK Zeta 1:5 MOL FvarVadachkoria
    11-Jul-19 11Jul   20:301st qualifying roundČukaričk 3:0 UrartuKristjánsson, Í
    11-Jul-19 11Jul   20:001st qualifying roundOrdabasy 1:0 T.KutaisiTarajev
    11-Jul-19 11Jul   20:001st qualifying roundSabail 2:3 CraiovaZammit, F
    11-Jul-19 11Jul   20:001st qualifying roundLiepajas 1:1 Dinamo MnAntónio Nobre
    11-Jul-19 11Jul   20:001st qualifying roundZalgiris 0:2 ApollonŠehović
    11-Jul-19 11Jul   20:001st qualifying roundShakhtyor 1:0 HibernianKaluđerović
    11-Jul-19 11Jul   20:001st qualifying roundNisporeni 0:3 NeftçiMarshall
    11-Jul-19 11Jul   20:001st qualifying roundAkademija 0:3 ZrinjskiSteen
    11-Jul-19 11Jul   20:001st qualifying roundM Haifa 2:0 MuraLukjančukas
    11-Jul-19 11Jul   20:001st qualifying roundOlimpija 2:3 FK RFSSchnyder
    11-Jul-19 11Jul   20:001st qualifying roundStjarnan 2:1 LevadiaShcherbakov
    11-Jul-19 11Jul   20:001st qualifying roundBreiðablk 0:0 VaduzPopov, N
    11-Jul-19 11Jul   20:001st qualifying roundEuropa FC 0:0 LegiaTroleis
    11-Jul-19 11Jul   19:451st qualifying roundAberdeen 2:1 RoPSSjöberg
    11-Jul-19 11Jul   19:451st qualifying roundSt Pats 0:2 NorrköpinTschudi
    11-Jul-19 11Jul   19:451st qualifying roundClifton' 0:1 HaugesundKopriwa
    11-Jul-19 11Jul   19:451st qualifying roundCork City 0:2 ProgrèsAnufrijevs
    11-Jul-19 11Jul   19:301st qualifying roundFola Esch 1:2 ChikhuraJabbarov
    11-Jul-19 11Jul   19:301st qualifying roundTrakai 1:1 KlaksvíkVan Driessche
    11-Jul-19 11Jul   19:001st qualifying roundAlashkert 3:1 MakdonijaVerboomen
    11-Jul-19 11Jul   19:001st qualifying roundFlora 2:0 Rad. NišTean
    11-Jul-19 11Jul   19:001st qualifying roundKuPS 2:0 VitebskGrujić
    11-Jul-19 11Jul   19:001st qualifying roundRadnik 2:0 TrnavaChinkov
    11-Jul-19 11Jul   19:001st qualifying roundMolde 7:1 KRGolubevs
    11-Jul-19 11Jul   19:001st qualifying roundBrøndby 4:1 FC InterKarlsson, K
    11-Jul-19 11Jul   19:001st qualifying roundDVSC 3:0 KukësiGishamer
    11-Jul-19 11Jul   19:001st qualifying roundBrann 2:2 ShamrockXhaja
    11-Jul-19 11Jul   19:001st qualifying roundConnahs 1:2 KilmarnckLambrechts
    11-Jul-19 11Jul   19:001st qualifying roundMalmö 7:0 BallymenaPajač
    11-Jul-19 11Jul   18:301st qualifying roundAEK 1:0 PetrocubOcenas, M.
    11-Jul-19 11Jul   18:301st qualifying roundTrans 0:2 BuducnostTsinkevich
    11-Jul-19 11Jul   18:301st qualifying roundBalzan 3:4 DomžaleMatyunin
    11-Jul-19 11Jul   18:301st qualifying roundRužomberk 0:2 LevskiViljanen
    11-Jul-19 11Jul   18:001st qualifying roundCrusaders 2:0 TorshavnFrid
    11-Jul-19 11Jul   17:451st qualifying roundVentspils 3:0 TeutaSakhi
    11-Jul-19 11Jul   17:301st qualifying roundPyunik 3:3 ShkupiBarbeno
    11-Jul-19 11Jul   17:301st qualifying roundLaçi 1:1 BeershevaSoteriou
    10-Jul-19 10Jul   17:001st qualifying roundJeunesse 0:0 TobolHamiti
    09-Jul-19 09Jul   20:001st qualifying roundCSKA Sofia 4:0 PodgoricaLuís Godinho
    09-Jul-19 09Jul   18:001st qualifying roundGżira Utd 0:2 HajdukLeibovitz
    09-Jul-19 09Jul   17:551st qualifying roundSt Joseph 0:4 RangersKajtazovič
    Matchday 2 - Preliminary round
    04-Jul-19 04Jul   20:45Preliminary roundTre Fiori 0:4 KlaksvíkSimović, N
    04-Jul-19 04Jul   20:00Preliminary roundEuropa FC 4:0 UE Sant Jde Gabriele
    04-Jul-19 04Jul   19:45Preliminary roundClifton' 4:0 BarryZammit, F
    04-Jul-19 04Jul   19:00Preliminary roundNSÍ 0:0 BallymenaKasumi
    04-Jul-19 04Jul   18:30Preliminary roundEngordany 2:1 FioritaTean
    04-Jul-19 04Jul   18:30Preliminary roundCard Met 2:1 ProgrèsSoteriou
    02-Jul-19 02Jul   17:45Preliminary roundSt Joseph 2:0 PrishtinaBarbeno
    Matchday 1 - Preliminary round
    27-Jun-19 27Jun   20:45Preliminary roundPrishtina 1:1 St JosephJónasson
    27-Jun-19 27Jun   20:45Preliminary roundFiorita 0:1 EngordanyPires
    27-Jun-19 27Jun   19:45Preliminary roundBallymena 2:0 NSÍTzilos
    27-Jun-19 27Jun   19:00Preliminary roundProgrès 1:0 Card MetLuís Teixeira
    27-Jun-19 27Jun   19:00Preliminary roundKlaksvík 5:1 Tre FioriJenkins
    27-Jun-19 27Jun   19:00Preliminary roundUE Sant J 3:2 Europa FCPetrović
    27-Jun-19 27Jun   18:30Preliminary roundBarry 0:0 Clifton'Barcelo