Matchday 7 - Final | ||||||
22-May-19 19:30 | 22May | Final | Lokomotiv | 1:0 | Ural | Lapochkin |
Matchday 6 - Semifinals | ||||||
15-May-19 19:00 | 15May | Semifinals | Arsenal | 2:2 | Ural | Karasev |
15-May-19 19:00 | 15May | Semifinals | Rostov | 0:2 | Lokomotiv | Lapochkin |
Matchday 5 - Semifinals | ||||||
03-Apr-19 19:30 | 03Apr | Semifinals | Lokomotiv | 2:2 | Rostov | Levnikov, K |
03-Apr-19 19:00 | 03Apr | Semifinals | Ural | 1:0 | Arsenal | Eskov |
Matchday 4 - Quarterfinals | ||||||
07-Mar-19 19:00 | 07Mar | Quarterfinals | Ural | 1:0 | Spartak M | Vilkov |
06-Mar-19 19:00 | 06Mar | Quarterfinals | Arsenal | 1:1 | Orenburg | Eskov |
06-Mar-19 19:00 | 06Mar | Quarterfinals | Rubin | 0:1 | Lokomotiv | Ivanov, S |
24-Feb-19 19:00 | 24Feb | Quarterfinals | Rostov | 1:0 | Krasnodar | Moskalev |
Matchday 3 - Quarterfinals | ||||||
05-Dec-18 19:30 | 05Dec | Quarterfinals | Lokomotiv | 1:0 | Rubin | Voloshin |
05-Dec-18 19:30 | 05Dec | Quarterfinals | Krasnodar | 2:2 | Rostov | Turbin |
05-Dec-18 19:30 | 05Dec | Quarterfinals | Spartak M | 1:1 | Ural | Kazartsev |
28-Nov-18 18:00 | 28Nov | Quarterfinals | Orenburg | 2:4 | Arsenal | Matyunin |
Matchday 2 - Round of 16 | ||||||
01-Nov-18 20:00 | 01Nov | Round of 16 | Spartak M | 1:0 | Anzhi | Voloshin |
01-Nov-18 19:00 | 01Nov | Round of 16 | KS Samara | 1:2 | Krasnodar | Kazartsev |
01-Nov-18 19:00 | 01Nov | Round of 16 | Rostov | 3:1 | Zenit | Galimov |
31-Oct-18 19:30 | 31Oct | Round of 16 | Lokomotiv | 4:1 | Enisey | Sukhoy |
31-Oct-18 19:30 | 31Oct | Round of 16 | Akhmat | 0:2 | Arsenal | Levnikov, K |
31-Oct-18 19:00 | 31Oct | Round of 16 | Ural | 2:0 | NNovgorod | Turbin |
31-Oct-18 16:00 | 31Oct | Round of 16 | Orenburg | 1:0 | Tyumen | Moskalev |
25-Oct-18 19:00 | 25Oct | Round of 16 | Rubin | 1:0 | Dynamo M | Vasilyev |
Matchday 1 - Round of 32 | ||||||
10-Oct-18 19:00 | 10Oct | Round of 32 | Tyumen | 1:1 | CSKA | Ivanov, S |
27-Sep-18 19:30 | 27Sep | Round of 32 | Tambov | 1:2 | KS Samara | Voloshin |
27-Sep-18 17:00 | 27Sep | Round of 32 | AvangardK | 0:2 | Krasnodar | Vasilyev |
26-Sep-18 20:15 | 26Sep | Round of 32 | Torpedo M | 0:1 | Dynamo M | Eskov |
26-Sep-18 20:00 | 26Sep | Round of 32 | Baltika | 2:3 | Lokomotiv | Amelin |
26-Sep-18 19:00 | 26Sep | Round of 32 | Khimki | 0:1 | Rubin | Sidenkov |
26-Sep-18 19:00 | 26Sep | Round of 32 | SKA | 3:3 | Akhmat | Moskalev |
26-Sep-18 19:00 | 26Sep | Round of 32 | Chayka | 1:2 | Anzhi | Seldyakov |
26-Sep-18 19:00 | 26Sep | Round of 32 | NNovgorod | 0:0 | Ufa | Meshkov |
26-Sep-18 18:30 | 26Sep | Round of 32 | Ch Novors | 0:1 | Spartak M | Levnikov, K |
26-Sep-18 18:00 | 26Sep | Round of 32 | Volgar | 0:4 | Zenit | Sukhoy |
26-Sep-18 18:00 | 26Sep | Round of 32 | Syzran | 0:4 | Rostov | Saraev |
26-Sep-18 17:30 | 26Sep | Round of 32 | Luki-Ener | 1:2 | Enisey | Kazartsev |
26-Sep-18 15:00 | 26Sep | Round of 32 | Sakhalin | 1:2 | Arsenal | Shadykhanov |
25-Sep-18 18:00 | 25Sep | Round of 32 | Neftekhim | 2:3 | Ural | Nizovtsev |
25-Sep-18 17:00 | 25Sep | Round of 32 | D.Barnaul | 0:2 | Orenburg | Turbin |