Matchday 5 - Final | ||||||
25-Jul-20 19:00 | 25Jul | Final | Khimki | 0:1 | Zenit | Moskalev |
Matchday 4 - Semifinals | ||||||
19-Jul-20 18:30 | 19Jul | Semifinals | Zenit | 2:1 | Spartak M | Ivanov, S |
19-Jul-20 15:00 | 19Jul | Semifinals | Ural | 1:3 | Khimki | Lapochkin |
Matchday 3 - Quarterfinals | ||||||
24-Jun-20 17:00 | 24Jun | Quarterfinals | Shinnik | 0:2 | Ural | Panin |
05-Mar-20 19:30 | 05Mar | Quarterfinals | Khimki | 5:1 | Torpedo M | Kukulyak |
04-Mar-20 19:30 | 04Mar | Quarterfinals | Spartak M | 3:2 | CSKA | Ivanov, S |
04-Mar-20 18:00 | 04Mar | Quarterfinals | Akhmat | 1:2 | Zenit | Voloshin |
Matchday 2 - Round of 16 | ||||||
31-Oct-19 19:30 | 31Oct | Round of 16 | Torpedo M | 1:0 | Baltika | Kazartsev |
31-Oct-19 19:30 | 31Oct | Round of 16 | Spartak M | 2:1 | Rostov | Kukuyan |
31-Oct-19 18:00 | 31Oct | Round of 16 | Orenburg | 1:2 | Khimki | Shadykhanov |
30-Oct-19 20:00 | 30Oct | Round of 16 | Zenit | 4:0 | Tom | Panin |
30-Oct-19 19:00 | 30Oct | Round of 16 | NNovgorod | 2:2 | Shinnik | Karasev |
30-Oct-19 19:00 | 30Oct | Round of 16 | Ural | 2:2 | Arsenal | Zhabchenko |
30-Oct-19 19:00 | 30Oct | Round of 16 | CSKA | 1:0 | Ufa | Ivanov, S |
30-Oct-19 18:00 | 30Oct | Round of 16 | Akhmat | 5:1 | Luch Vlad | Matyunin |
Matchday 1 - Round of 32 | ||||||
25-Sep-19 20:30 | 25Sep | Round of 32 | Baltika | 1:1 | Lokomotiv | Vasilyev |
25-Sep-19 19:30 | 25Sep | Round of 32 | Torpedo M | 2:0 | KS Samara | Kukulyak |
25-Sep-19 19:30 | 25Sep | Round of 32 | Enisey | 1:2 | Zenit | Voloshin |
25-Sep-19 19:00 | 25Sep | Round of 32 | Cherta | 0:2 | Orenburg | Zhabchenko |
25-Sep-19 19:00 | 25Sep | Round of 32 | Khimki | 3:0 | Rubin | Kukuyan |
25-Sep-19 19:00 | 25Sep | Round of 32 | NNovgorod | 1:0 | Krasnodar | Sidenkov |
25-Sep-19 19:00 | 25Sep | Round of 32 | Fakel | 1:2 | Arsenal | Sukhoy |
25-Sep-19 19:00 | 25Sep | Round of 32 | Ch Novors | 0:2 | Ural | Lyubimov |
25-Sep-19 19:00 | 25Sep | Round of 32 | Tom | 4:0 | Tambov | Matyunin |
25-Sep-19 19:00 | 25Sep | Round of 32 | SKA | 2:2 | Akhmat | Frolov |
25-Sep-19 19:00 | 25Sep | Round of 32 | Luch Vlad | 1:0 | Dynamo M | Anopa |
25-Sep-19 18:30 | 25Sep | Round of 32 | Shinnik | 0:0 | Sochi | Shadykhanov |
25-Sep-19 18:30 | 25Sep | Round of 32 | KamAZ | 1:2 | Spartak M | Turbin |
25-Sep-19 18:30 | 25Sep | Round of 32 | Saransk | 0:2 | Rostov | Amelin |
25-Sep-19 18:00 | 25Sep | Round of 32 | Alania | 1:3 | CSKA | Panin |
25-Sep-19 18:00 | 25Sep | Round of 32 | Chayka | 0:1 | Ufa | Levnikov, K |